O projektu

Výstavba řadových rodinných domů v nové atraktivní lokalitě „Amerika“, která se nachází na okraji Ostravy-Koblova přináší komfortní bydlení v příjemném prostředí pouhých pár kilometrů od centra Ostravy.

Nabízí velmi atraktivní okolí, kdy hned za domy začíná unikátní Černý les u Šilheřovic, který nabízí skvělé možnosti procházek nebo cyklistiky, v blízkosti jsou také Antošovické rybníky anebo štěrkovna Vrbice pro koupání či rybaření. Výborná je také dopravní dostupnost, kdy od sjezdu z dálnice D47 je to pouhých 6 minut autem po málo frekventované silnici. Na druhou stranu hned za rohem se nachází autobusová zastávka linky 52, kterou jste za pár minut v centru Ostravy.

Ostravská čvrť Koblov nabízí bohatou občanskou vybavenost, nedaleko je samoobsluha, mateřská škola nebo například soukromé gymnázium a SOŠ.

Druh zástavby, který jsme vybrali pro toto příjemné místo představuje patrový řadový dům s voltelným usporádáním vnitřního prostoru a různými výměrami pozemku se zahradou, která poskytne radost Vašim dětem a Vám odpočinek nebo prostor pro Vaše hobby. Každá řadovka má vastní garáž, vedle rezidence se pak nachází malé parkoviště.

 


Prohlédněte si vizualizace Rezidence Amerika: